MEBLE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

DEKKO
NOWOCZEŚNIE I EKSKLUZYWNIE

MEBLE ŁAZIENKOWE PIĘKNE I STYLOWE

GARDEROBA
ZAPROJEKTUJEMY TWOJĄ PRZESTRZEŃ

OFERTA

 

Szafy przesuwne- uniwersalne i funkcjonalne

 

Szafy przesuwne, to uniwersalne zabudowy wnęk, które rewelacyjnie sprawdzą się w mieszkaniu lub w biurze. To bardzo dobre rozwiązanie do przedpokoju, sypialni, gabinetu czy pokoju dziennego. Pomieszczą wiele przedmiotów codziennego użytku, ubrań, jak również mogą stanowić doskonały schowek na dokumenty. To mebel, który zapewni porządek i ład w każdym wnętrzu. Nasza oferta obejmuje wyrób doskonałej jakości szaf przesuwnych, wykonanych z najlepszej jakości, niezwykle trwałych materiałów, które gwarantują ich długie użytkowanie oraz piękny wygląd. Zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów, pozwala na uzyskanie wyjątkowego efektu wizualnego oraz idealne dopasowanie do stylu, w jakim urządzono dane mieszkanie czy biuro. Dostosowujemy gabaryty szafy dokładnie do wymiarów danego pomieszczenia. Dzięki naszym szafom przesuwnym wnętrze Twojego pomieszczenia stanie się niezwykle funkcjonalne!

Szafy przesuwne – idealne rozwiązanie do każdego wnętrza

Projektujemy szafy przesuwne, zgodnie z indywidualnymi preferencjami każdego klienta. Pozwalają funkcjonalnie wypełnić, zarówno dużą, jak i bardzo małą przestrzeń. Do dyspozycji klienta oferujemy różnorodną gamę kolorystyki materiałów, które mogą występować w opcji mat lub w połysku. Fronty, które posiadają, produkowane przez nas, szafy przesuwne, mogą zostać wyposażone, na życzenie klienta, w eleganckie lustra, o dużej powierzchni. Do każdego modelu możemy wykonać dodatkowe półki, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w szafie. Nasze projekty szaf przesuwnych cechują oryginalne rozwiązania i troska o jakość każdego detalu. Gwarantuje to satysfakcję klienta, cieszącego się z posiadania idealnego mebla, zgodnego z jego wymaganiami.

Opanuj chaos w swoich rzeczach i wykorzystaj maksymalnie przestrzeń, jaką dysponujesz – szafy przesuwne, to najlepsze rozwiązanie!

Call Now Button