MEBLE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

DEKKO
NOWOCZEŚNIE I EKSKLUZYWNIE

MEBLE ŁAZIENKOWE PIĘKNE I STYLOWE

GARDEROBA
ZAPROJEKTUJEMY TWOJĄ PRZESTRZEŃ

ETAPY REALIZACJI

PROJEKT

Podstawę naszych wszystkich realizacji stanowi projekt, na bazie którego wykonuje się dalsze czynności, zmierzające do finalnego efektu, czyli montażu gotowych mebli w domu, w biurze lub w mieszkaniu klienta. Rzetelne i solidne wykonanie projektu mebli musi opierać się na wnikliwym poznaniu oczekiwań klienta oraz bardzo dokładnym wykonaniu pomiarów danego wnętrza. W czasie wykonywania każdego z projektów, staramy się idealnie wpasować w potrzeby naszych klientów, tak, aby byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Wspólnie ustalamy, w jakim konkretnie stylu ma być urządzone dane pomieszczenie i jakiego rodzaju meble będą z nim najlepiej współgrały pod względem aranżacyjnym. Misją naszej firmy jest wsparcie oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie projektu.

Zaufaj specjalistom – nasze projekty to realizacje Twoich marzeń!

PROJEKT – idealne dopasowanie do oczekiwań klienta

Każdy projekt, naszego autorstwa, jest indywidualny oraz posiada wiele, niestandardowych rozwiązań, które są dostoswane do osobistych preferencji danego klienta. Typowo szablonowe czy katalogowe projekty, to nie nasz styl – dla nas priorytetem są ciekawe i oryginalne pomysły, które będą wyróżniały wnętrza pomieszczeń naszych klientów, a jednocześnie spełniały w 100% ich oczekiwania. Tworzone przez nas projekty są wykonywane w oparciu o profesjonalne, komputerowe oprogramowanie. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług, w każdym zakresie, zawsze była na najwyższym poziomie.
Nasze projekty, to gwarancja posiadania idealnie dopasowanych mebli, zarówno do wnętrza pomieszczeń, jak i potrzeb klienteli!

REALIZACJA

Realizacja projektu mebli na wymiar, to jeden z podstawowych elementów, które wchodzą w skald naszych usług. Zatrudniamy najlepszych fachowców z branży stolarskiej, których kunszt pracy oraz doświadczenie, pozwalają na tworzenie modnych, ciekawych oraz niepowtarzalnych mebli. Osoby te posiadają odpowiednią wiedzę, która umożliwia im wykonanie produktów w każdej stylistyce, jak również finezyjne połączenie struktury drewna ze stalowymi lub aluminiowymi dodatkami. Dysponujemy niezawodnym parkiem maszynowym, który pozwala na szybką i efektywną pracę oraz realizację nawet bardzo trudnych i pracochłonnych zleceń. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, aby każdy produkt był wykonany solidnie oraz estetycznie.

Realizacja – krótkie terminy oczekiwania
Czas od powstania projektu do jego realizacji może zaskoczyć pozytywnie naszych klientów. Dokładamy starań, by był on, jak najkrótszy.

Jeśli zależy Ci na posiadaniu doskonałej jakości mebli, to koniecznie powierz ich wykonanie naszej firmie!

TRANSPORT

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż transport mebli nie powinien spoczywać na barkach klientów. Dlatego też, nasza firma, świadcząc kompleksowe usługi, zapewnia w ich ramach, bezproblemowy transport, zamówionych u nas mebli, we wskazane przez klienta miejsce. Współpracujemy, zarówno z osobami indywidualnymi, jak i z przedsiębiorcami. Działamy na obszarze województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, jak również na Słowacji. Jeśli mieszkasz w innym rejonie Polski, niż te wymienione powyżej, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy również dostarczyli Ci meble do Twojego domu, mieszkania czy firmy. Proces ten następuje po wcześniejszym uzgodnieniu warunków współpracy i oszacowaniu, ile wynoszą koszty transportu.

Wybierając naszą firmę masz wyjątkową szansę na otrzymanie mebli wprost pod drzwi Twojego domu!

Transport – szybki, niezawodny i bezpieczny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów staramy się, aby każdy transport naszych mebli był odpowiednio zabezpieczony poprzez zastosowanie solidnych i trwałych opakowań oraz folii ochronnych. Gwarantuje to, zachowanie doskonałej jakości przewożonych produktów, bez ryzyka ich uszkodzenia czy zniszczenia. W naszej ofercie nie jest problemem dostarczenie mebli pod wskazany adres, punktualnie o wyznaczonej godzinie. W razie wystąpienia jakichkolwiek utrudnień w ruchu drogowym, szanując czas każdego klienta, jesteśmy w stanie natychmiast poinformować o ewentualnym opóźnieniu w transporcie i podać przybliżoną godzinę przyjazdu. Proponowany przez naszą firmę transport to usługa bezpieczna i w konkurencyjnej cenie.

Zapewniamy szybkie dostarczenie zamówionych mebli – z nami nie tracisz czasu na organizację usług transportowych!

MONTAŻ

W ramach kompleksowych usług, oferujemy profesjonalny montaż mebli. Kwestią najwyższej wagi jest dla nas prawidłowe zmontowanie, zamówionych u nas, elementów meblowych. Działamy na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego oraz na Słowacji. Na życzenie klientów i po wcześniejszym uzgodnieniu warunków współpracy, jesteśmy w stanie dostarczyć i zmontować meble również w inne rejony Polski. Jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej, których cechuje precyzja i dokładność w działaniu. Przez lata wypracowaliśmy odpowiednie metody, które pozwalają na bezpieczny, solidny oraz trwały montaż mebli w dowolnym pomieszczeniu.

Zamów u nas meble z montażem, który zapewni Ci 100% gwarancję ich bezpieczeństwa i trwałości na długie lata użytkowania!

Montaż – szybko, sprawnie i profesjonalnie

W takich kwestiach, jak montaż mebli, dostosowujemy się zawsze do wymagań naszych klientów. Usługi realizujemy terminowo. Cechuje nas solidność i sprawne działanie, dzięki czemu cieszymy się wielkim uznaniem oraz zaufaniem naszych klientów. Wielu z nich obdarzyło nas bardzo dobrą rekomendacją. Świadczymy usługę montażu mebli, z pomocą wysokiej jakości atestowanych i certyfikowanych narzędzi. Czas realizacji usługi zależy od stopnia jej skomplikowania i pracochłonności, ale staramy się, aby przebiegał szybko i sprawnie. Dbamy o to, by zawsze pozostawiać po sobie porządek w miejscu pracy.

Zaufaj specjalistom z branży i zamów u nas najlepszy montaż mebli w Polsce!

PYTANIA I ODPOWIEDZI - ROZWIŃ

Poniżej zamieszczamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć działania naszej firmy.

  1. Z jakich materiałów wykonywane są zabudowy?

Wszystkie płyty i akcesoria, które oferujemy naszych klientom pochodzą od najlepszych Firm w tej branży , spełniających oczekiwania każdego klienta.

  1. Ile średnio trwa wykonanie projektu?

Realizacja projektu wynosi do 4 tygodni. Termin może jednak ulec wydłużeniu, z uwagi na specjalne wytyczne klienta oraz stopień trudności danego projektu. Jeśli klient potrzebuje, aby meble zostały wykonane znacznie szybciej, niż początkowo zakładał, to w jesteśmy elastyczni w tym temacie.

  1. Czy muszę jakoś przygotować pomieszczenie przed rozpoczęciem prac?

Ściana, na której będą montowane meble kuchenne lub salonowe powinna być wcześniej przygotowana do montażu., tj. pomalowana lub obłożona płytami K-G. Wszelkie szczegóły, co do przygotowania ściany pod montaż mebli na wymiar, omawiamy jeszcze przed przystąpieniem do realizacji projektu.

  1. Czy otrzymam od Państwa gwarancję na wykonaną zabudowę?

Wszystkie zakupione u ans produkty są objęte aż 3 – letnią gwarancją.

  1. Czy wykonujecie serwis i konserwację szaf przesuwnych?

Nasza firma nie wykonuje serwisu oraz nie konserwuje mebli. W razie potrzeby dokonania jakichkolwiek poprawek, jesteśmy do pełnej dyspozycji danego klienta. Podczas montażu instruujemy także zleceniodawcę, w jaki sposób ma on pielęgnować swoje meble, aby na długo zachowały swój urok i trwałość.

  1. Czy w projektach uwzględniane są nietypowe wymagania – krzywizny ścian?

Pomiar bezwzględnie obejmuje wszystkie kąty ścian, również krzywizny. Czynniki te są potem uwzględniane w naszym projekcie.

  1. Czy przyjmujecie zlecenia również od firm?

Nasza firma współpracuje, zarówno z osobami prywatnymi, jak i architektami wnętrz. Zapraszamy do współpracy wszystkich w zakresie realizacji projektów pięknych mebli.

  1. Na jakim terenie wykonujecie zlecenia?

Działamy na obszarze województwa: małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, jak również na Słowacji. Jeśli klient mieszka w innym rejonie Polski, niż te wymienione powyżej, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy również tam dostarczyli nasze meble.

  1. Czy mam możliwość wyboru materiałów i dodatków?

Każdemu klientowi udostępniamy wszystkie wzorniki oraz inne elementy, które będą potrzebne do realizacji projektu mebli jego marzeń.

10. Mam mieszkanie lofftowe, wysokie ponadnormatywnie, więc czy w takim wnętrzu również wykonujecie zabudowę wnęk?

Wykonujemy realizacje, zarówno w domach prywatnych, jak i w mieszkaniach, niezależnie od ich metrażu. W pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze wzornictwo oraz światowe trendy w sztuce meblarskiej. Dostosowujemy wszystko do całości wnętrza

Call Now Button